Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Mistrzostwa Polski Młodzieży - wyniki I tury U14 i U18

W czwartek 3 lipca oficjalnym treningiem w kategoriach U14 i U18 rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzieży. Ryba jak do tej pory dopisuje, brała dobrze i w czasie treningów nieoficjalnych jak i tego oficjalnego. Nie dziwne więc, że po wieczornej odprawie technicznej i losowaniu sektorów na kolejne dni zawodów uczestnicy liczyli na dobre brania w trakcie I tury, którą w piątek 4 lipca rozpoczęli zmagania zawodnicy w kategoriach U14 i U18. Do rywalizacji przystąpiło 40 kadetów (U14) w dwóch sektorach i 51 juniorów (U18) w trzech sektorach.
Pogodny ciepły poranek zapowiadał piękną, letnią pogodę. Z godziny na godzinę stawało się coraz cieplej, ale ryby brały cały czas co doskonale uwidaczniają osiągnięte wyniki. Na takiej wodzie, przy takich braniach trudno raczej o "osiągnięcie wyniku zerowego", takiego więc nie było.

Ponieważ po raz pierwszy rozgrywane są Mistrzostwa Polski w trzech młodzieżowych kategoriach razem, a dodatkowo w kategoriach U14 i U18 rozgrywane są trzy tury zawodów (w U23 - dwie), oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się dzisiaj w piątek w godzinach popołudniowych.
Zawodnicy w kategorii U23 odbyli dzisiaj natomiast oficjalny trening.

W załączeniu wyniki I tury Mistrzostw Polski Młodzieży w kategorii U14 i U18.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką Metodę lubisz njabardziej
Spławik
Spininng
Gruntowa
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin